Oznámení
Smazat vše

Úpravy v bytě

4 Příspěvky
4 Uživatelé
0 Likes
532 Zobrazeno
Iveta Šebová
(@iveta-sebova)
New Member
Přidal se: před 3 roky
Příspěvky: 1
Úvodní téma  

Dobrý den,

připravuji se na návrat maminky z nemocnice. Bude bydlet u se mnou a manželem. Přemýšlíme jaké všechny úpravy v bytě jsou nutné udělat. Počítám s úpravou koupelny a sprchového koutu aby se tam dalo vjet s vozíkem a taky odděláme všechny prahy v bytě. Je ještě něco nutného? V domě máme výtah. Děkuji za rady a za toto fórum, našla mi ho dcera. 


   
Citace
Marcela Pompová
(@marcela-pompova)
New Member
Přidal se: před 3 roky
Příspěvky: 2
 

Zdravím,

nó, to asi hodně záleží na... tady sem musela dělat - dveře se likvidovaly, prahy sem dávala pryč... s těma dveřma, to mi pomáhal synovec, potom i staršího bratra kluk – v té koupelně taky, i když sem tam měla jenom ten sprchový kout, pro maminku, ale – měla sem ještě takový stupínek jako do toho sprchového koutu, tak to mi jako celé upravil, aby se tam dalo vjet s vozíkem, takže toto a rampa byla, teda terasa byla. Akorát jsem potom nechala dělat rampu, abych mohla jako s bratrem sjíždět z té terasy.


   
OdpověďCitace
Květa Ledvinková
(@kveta-ledvinkova)
New Member
Přidal se: před 3 roky
Příspěvky: 1
 

nejdříve to bylo hodně složité tak, že byt se musel upravit, museli jsme koupit chodítko, v celém bytě se musela namontovat madla, protože maminka už se později pohybovala sice sama, ale s velkou pomocí bez přichycení madel a bez vozíčku se vůbec nikde nedostala takže nejhorší na tom bylo to, že celý den čekala na mě než přijdu z práce takže .. no zařizovala jsem prakticky pro maminku úplně všechno přišla jsem z práce donesla jsem v jídlonosiči jídlo ohřála oběd večer až jsem přišla nebo v poledne jak jsem přišla z práce .. nevím bylo to hodně složité i když je to dávno pořád je to taková vzpomínka dost dost smutná no


   
OdpověďCitace
Věra Křepelová
(@vera-krepelova)
New Member
Přidal se: před 2 roky
Příspěvky: 3
 

Už je to dávno, ale rodiče dostali na úpravu domu nějaké peníze. Myslím, že to vyplácí úřad práce.


   
OdpověďCitace
Sdílet: